Üst Menu
  • Modern, şık ve kaliteli mekanlara kavuşmak bizimle artık çok daha kolay. Dekorasyon bizim işimiz...

Şömine iç Haznesi

Şömine iç Haznesi

ŞÖMİNE iÇ HAZNESİ

 

Cüneyt ALANŞömine iç Haznesi

Hürsan Şömine, asansör ve yana açılır cam kapak sistemli iç haznelerinin ürün yelpazesini her gün genişletiyor. 800°C ısıya dayanıklı, ısı geçirgen, ithal vitro- seramik camların kullanıldığı, döküm ve ateş tuğlası seçenekleri bulunan hazneler, 60 cm ağız genişliğinden 200 cm ağız genişliğine kadar değişen ölçü alternatiflerinde üretiliyor. Ankara Boyacı

Düz, L tipi, U tipi, prizmatik, çift taraflı formlarda üretilen hazneler, 9 KW-20 KW arası değişen ısı kapasiteleriyle, 50-200 m2 büyüklüğünde alanlara hitap ediyor.

 Diğer taraftan, Hürsan Şömine-Demirdöküm ortaklığının ilk ürünleri olan, 70 cm ve 80 cm ağız genişliğindeki, yana açılır ve asansörlü cam kapak sistemi seçenekleri bulunan, döküm iç hazneler piyasaya çıktı. 12-18 KW gücündeki hazneler cazip fiyat aralıkları ve 7 yıl garanti süreleriyle satışa sunuluyor.

Hürsan Şömine, şömine iç hazneleri, barbekü hazneleri ve aksesuarları dışında, 300’ün üzerinde dış giydirme modeli ile müşterilerine geniş bir seçim alanı sunuyor. Kişiye özel model tasarımı ve üretimine de cevap veren Hürsan Şömine, dış giydirme imalatlarında mermer, granit, doğal taş, ahşap gibi malzemeleri kullanıyor.

Şömine iç Haznesi

Şömine iç Haznesi


 

Şömine iç Haznesi, şömine iç haznesi fiyatları, şömine haznesi fiyat, şömine haznesi montajı, şömine hazneleri, şömine hazne, şömine hazne fiyat, şömine modelleri, Ankara Boyacı« (Önceki haber)
(Sonraki haber) »Yorum Yapın