Üst Menu
  • Modern, şık ve kaliteli mekanlara kavuşmak bizimle artık çok daha kolay. Dekorasyon bizim işimiz...

Siyah Beyaz Mobilya Dekorasyonu

Siyah Beyaz Mobilya Dekorasyonu

SİYAH BEYAZ DEKORASYON FİKİRLERİ

 

Cüneyt ALANSiyah Beyaz Mobilya Dekorasyonu

Hemen hemen herkesin evinde sıkça kullandığı popüler iki renktir, siyah ve beyaz. Ya mutfağımızda ya oturma odamızda ya da yatak odamızda muhakkak bu ikiliyi kullanırız ve büyük bir zevkle bu renklerle dekore yaparız. Odalarınızın büyüklüğüne göre kullandığımız renklerde farklılıklar gösterir muhakkak. Eğer odanız küçükse beyaz renk ağırlıklı bir tasarım yapmanız gerekmektedir, odanızın daha kasvetli olmasını engeller. Siyah rengi ise tamamlayıcı aksesuarlarda, yastık ve kırlentlerde kullanınız mutlaka. Duvarlarınızı ve zemini nizi beyaz yapmakla da odanıza aydınlık bir fon sağlayabilirsiniz. Bu fon üzerine dilerseniz siyah koltuk takımları yerleştirerek farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunlar arzunuza göre çizgili, puantiyeli ve çiçekli olabilir. Aynı zamanda yatak odaları için bu güzel iki rengin birlikte kullanıldığı birçok takımlar bulunmaktadır. Üstelik hem geleneksel hem de modern bir hava oluşturmak için oldukça sık kullanılabilecek renklerdir. Siyah beyaz perdeler, ayaklı lambalar ile çok şık odalar ortaya çıkarılması kaçınılmazdır. Yatak odalarınız için de geçerli olan bu kombinlerle evinizin göz kamaştırıcı olacaktır.

Siyah Beyaz Dekorasyon Önerileri:

1- Açık renkleri, özellikle de beyazı mobilya takımlarınızda kullanırken siyah gibi koyu renkleri halılarda ara renk olarak, koltuk takımlarınızda kenarlık olarak ve aksesuarlarınızda kullanmanızı tavsiye ederiz.

2- Yine aynı şekilde beyaz duvarlarınızı siyah çerçeveli resimlerle ve tablolarla süslemekte seçenekleriniz arasındadır,

3- Siyah ve beyaz her eve kolaylıkla uyum sağlayan ve aynı zamanda şıklık katan renkler olduğundan her zaman bayanların ilk tercih sebebi olmuştur.

4- Bunun yanında küçük mekânlarınızı dekore ederken çok fazla aksesuardan kaçınmanız gerekir. Bunun yerine aksesuarlarınız küçükse belli bir yerde toplamaya özen göstermelisiniz.

5- Büyük aksesuarlar için sadelik ve dengeyi ön planda tutmaya çalışmalısınız ki, ortaya dağınık bir görünüm çıkmasın.

6- Ayrıca ister duvara monteli ister masanızın üzerine veya yere yerleştireceğiniz saksı detayları ile de siyah beyaz dekorasyonunuza çok hoş havalar katmanız kaçınılmazdır.

Dekorasyonunuz siyah beyaz olsa da, keyfiniz, gününüz ve ömrünüz rengârenk olsun.


Siyah Beyaz Mobilya Dekorasyonu

Siyah Beyaz Mobilya Dekorasyonu


Siyah Beyaz Mobilya Dekorasyonu, siyah beyaz dekorasyon önerileri, siyah beyaz dekorasyon fikirleri, siyah beyaz dekorasyon, siyah beyaz ev dekorasyonu« (Önceki haber)
(Sonraki haber) »Yorum Yapın