Üst Menu
  • Modern, şık ve kaliteli mekanlara kavuşmak bizimle artık çok daha kolay. Dekorasyon bizim işimiz...

Oturma Odasına Özel Dekorasyon

Oturma Odasına Özel Dekorasyon

OTURMA ODASI DEKORASYON FİKİRLERİ

 

Cüneyt ALANOturma Odasına Özel Dekorasyon

Bir ev hem rahat aynı zamanda da şık olmalıdır. Bu rahatlık ve şıklık en çok oturma odasında aranır. Siz de televizyon izlerken rahatça uzanıp dinlenebileceğiniz koltuklar, çayınızı içerken rahatça oturup sohbet edebileceğiniz koltuklar, eşinizi dostunuzu rahatça ağırlayabileceğiniz, yatılı misafirlerinize özel uygun olan koltuklar istemez misiniz? Türk milleti kesinlikle çok misafirperver bir millettir. Bunun içindir ki doğal olarak çok fazla misafirlerimiz olur. Evimizin en çok vakit geçirilen yeri de kuşkusuz oturma odasıdır. Bunun için oturma odası dekorasyonlarında, rahatlığınız ve şıklığınız için sayısız model ve seçenekler bulunmaktadır. Bellona,istikbal, kilim gibi mağazalarda, ister klasik oturma grubu isterseniz de modern olan, şık ve rahat oturma grupları bulunmaktadır.

Oturma Odası İçin Özel Dekorasyon Fikirleri:

1- Son yıllarda moda olan, berjer koltuklar ve onlarda kullanılan çiçek desenleri de, salonunuzda ya da oturma odanızda harika bir görüntü verecektir.

2- Pastel tonların kendini gösterdiği sayısız oturma grubupları vardır. Bebek mavisi, bebek pembesi, nil yeşili v.b gibi renkler salonunuzda kesinlikle sade ve uyumlu bir şıklık sağlayacaktır.

3- Oturma odasının en önemli eşyası koltuklardır. Zevkinize ve rahatlığınıza uygun olan koltuk takımını oturma odanıza koyduktan sonra işiniz bitmiyor ki. Bunun dışında sırada vazo, çiçek, televizyon ünitesi, halı ve orta sehpa da var. Yani kısacası var da var.

4- Güzel bir oturma odası dekorasyonu yapmak istiyorsanız çok kalabalık olan, çok fazla aksesuarlar kullanmayın, sıkışık koltuklar alarak, dar alanlar yaratmaktan kaçının.

5- Koltuk takımınızın tonlarında, ya da açık tonlarında halılar, aksesuarlar ya da tam zıttı renklerle de uyum sağlamanız mümkündür. Beyaz televizyon ünitesi veya orta sehpayla sade ve şık bir ortam oluşturabilirsiniz.

6- Biblolardan hoşlanıyorsanız ve onları dizmeyi ve sergilemeyi seviyorsanız, şık duvar rafları da mevcuttur. Bu duvar raflarını duvara monte ederek, şık ve geniş bir alan yaratmış olursunuz.

7- Ayrıca kitaplarınızı sergilemek istiyorsanız da şık kitaplıklarla çevrili, hoş bir çalışma masası koyarak, sade ve zengin bir oturma odası dekoru yapabilirsiniz.


Oturma Odasına Özel Dekorasyon

Oturma Odasına Özel Dekorasyon


Oturma Odasına Özel Dekorasyon, oturma odası dekorasyon, oturma odası dekorasyonu nasıl yapılır, oturma odası aksesuarları, 2016 oturma odası dekorasyonu« (Önceki haber)
(Sonraki haber) »Yorum Yapın