Üst Menu
  • Modern, şık ve kaliteli mekanlara kavuşmak bizimle artık çok daha kolay. Dekorasyon bizim işimiz...

Mutfak Düzenleme

Mutfak Düzenleme

MUTFAK DÜZENLEME

 

Cüneyt ALANMutfak Düzenleme

Mutfağınızda değişiklik yapmak istiyorsanız bunun en pratik yolu hareketli mobilyaları ve aksesuarlarınızı yenilemek olabilir. Ankara Boyacı

Modern ve şehirli bir tarzınız varsa pratik kullanıma uygun, açık raf üniteli ve metal detaylarla kombinlenmiş bir mutfak seçebilirsiniz.

Açık renk dolap kapakları, hasır sandalyeler ve biraz nostaljik bir dekorasyonla mutfağınızda daha country bir stil yakalayabilirsiniz.

Neşeli ürünler, ekonomik fiyatlar

Sadece mobilyalara odaklanmayın, yeni tasarım mutfak cihazlarıyla bile kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir mutfak yaratabilirsiniz.

Önceliklerinizi planlayın

İşe tarzı belirlemekle başlayabilirsiniz. Modern bir stiliniz varsa renkli ürünler size göre. Country seviyorsanız olabildiğince doğal malzemelere yönelebilirsiniz.

Kendinize bir öncelik listesi hazırlayabilirsiniz. Mesela masa ve sandalye seçimini aksesuar seçiminden daha öne alabilirsiniz. Aksesuarlarda görünüşü şık ama uygun fiyatlı ürünleri tercih ederseniz sıkıldığınızda kolayca değiştirebilirsiniz. Bunun için yapı marketlerden faydalanabilirsiniz.

Desenli minderler

Sade ve düz hatlı mutfağınızı biraz renklendirmek için çok para harcamanız gerekmiyor. Parça kumaş satan mağazalardan seçeceğiniz desenli ve renkli olanlarla minder, masa örtüsü, Amerikan servis, hatta önlük diktirebilir ve bunları çekmecelerde saklamak yerine farklı formlarda şık askılıklarla duvarlarınıza asabilirsiniz. Kumaş seçiminde özgür davranabilirsiniz; çiçekli, puantiyeli ya da kareli.

Sizin tarzınız, sizin seçiminiz

Country, pop, ya da minimalist… Her mutfağın başrolünde baskın bir tarz vardır. Tarzınızı yansıtan renkler ve aksesuarlar seçerek mutfağınıza hareket katabilir ve kişiselleştirebilirsiniz.

Renkten kaçmayın

Mutfağınızı renklendirmek için ille aksesuar kullanmanız gerekmiyor. Eğer mutfağınızda aksesuarlar için fazladan yeriniz yoksa, kullandığınız, gündelik ürünlerinizi seçerken renkli olmalarına dikkat ederek bunu yakalayabilirsiniz.

Örneğin farklı renklerde kahvaltılık setleri, çiçekli demlikler, süt bardakları ve canlı tonlarda kahvaltı takımları hatta tencereler bile mutfağınzın ruhunu değiştirmek için yeterli olacaktır.

Mutfak Düzenleme

Mutfak Düzenleme


 

Mutfak Düzenleme, mutfak düzeni, mutfak düzenleme ipuçları, mutfak düzenleme fikirleri, mutfak düzenleyiciler, mutfak nasıl düzenlenir, mutfak düzenleme nasıl olur, Ankara Boyacı« (Önceki haber)
(Sonraki haber) »Yorum Yapın