Üst Menu
  • Modern, şık ve kaliteli mekanlara kavuşmak bizimle artık çok daha kolay. Dekorasyon bizim işimiz...

Minyatür Bahçeler

Minyatür Bahçeler

MİNYATÜR BAHÇE ÇEŞİTLERİ

 

Cüneyt ALANMinyatür Bahçeler

Sevdiklerinize özel birbirinden eşsiz ve ilginç olan minyatür bahçelerine ulaşmak ve yetiştirmek artık inanılmaz kolay, özel günlerde bu ufak bitkileri sevdiklerinize hediye edebilir ve özel olarak verebilirsiniz.

Özellikle de bayanların çok hoşuna gidecek bu bitkileri yetiştirmek hiç zor değil. Ofis hediyesi, yeni ev eşyası olabilecek bu tür ürünleri sevdiklerinize özel günlerinizde rahatlıkla hediye edebilirsiniz. Masa arkadaşınıza, sevgilinize veya annenize bu özel ilginç minyatür bahçeler'den büyük bir mutlulukla verebilirsiniz.

Arkadaşlarınıza hediye ve sevdiklerinize özel olarak verebileceğiniz bu ürünleri dilediğiniz zaman satın alabilir ve güzel bir sürpriz yaparak hediye kutuları ile birlikte hediye edebilirsiniz. Sevgilinize doğum günü hediyesi olarak düşünebilir sevgililer gününde de verebilir hatta annenize anneler günü hediyesi olarak bile verebilirsiniz. Sevdikleriniz sizlerden gelecek olan bu hediyeler karşısında çok şaşıracak ve bir o kadar da mutlu olacaktır emin olun.

Yetiştirrmesi çok kolay ve bir o kadar da zevkli olan bu özel bitkiler karşısında sevdikleriniz adeta mest olacaktır.

Minyatür bahçe çeşitleri ve özellikleri:

1- Semazen Desenli Saksılı Minyatür Sukulent

Oldukça hoş bir görünüme sahip olan semazen desenli saksılı minyatür setidir. Özellikle de bayanlara hediye olarak vereceğiniz muazzam bir hediyedir. Bitkilerle arası iyi olan sevdiklerinize bu özel sukulent bitki setini hediye verebilirsiniz.

2- Mini Doğal Bonsai Bahçesi

Yeni ev hediyesi olarak verilebilecek doğal bonsai bahçesidir. Bayanlara verilebilecek en özel hediyelerden birisidir. Son zamanların yeni gözdesi ve hemen hemen tüm evlerde bulunan bu özel bitkileri sizde sevdiklerinize çekinmeden hediye edebilirsiniz. Minyatür bahçeleri dilediğiniz gibi özelleştirilebilir ve istediğiniz zaman kolaylıkla bulabilir ve satın alabilirsiniz.

3- Kişiye Özel Beyaz Minyatür Sukulent Bahçesi

Tüm sevdiklerinize hediye edebileceğiniz botanik tutkunlarına verilebileceğiniz muazzam bir hediyedir. Kişiye özel beyaz minyatür sukulent bahçesini hediye sahibine özel olarak hazırlatabilirsiniz ve güzel bir sürpriz yaparak büyük bir mutlulukla hediye verebilirsiniz. Bu özel sukulent bahçesini sevdiklerinizde kesinlikle çok beğenecektir.

4- Sevgiliye Özel Minyatür Saksıda Sukulent

Sevgiliye özel olarak tasarlanan minyatür bahçeleridir. Sevgilinize özel günlerinizde rahatlıkla hediye edebilileceğiniz çok güzel ve özel bir hediyedir. Sevgililer gününde sevgililer günü hediyesi olarak, yıldönümüzde yıldönümü hediyesi olarak, doğum gününde doğum günü hediyesi olarak sevgilinize en özel günlerinizde bile rahatlıkla verebileceğiniz harika bir hediyedir.


Minyatür Bahçeler

Minyatür Bahçeler[/caption]


Minyatür Bahçeler nasıl yapılır, minyatür bahçeler, minyatür bahçe malzemeleri, ilginç minyatür bahçeler, minyatür bahçe fiyatları« (Önceki haber)
(Sonraki haber) »Yorum Yapın