Üst Menu
  • Modern, şık ve kaliteli mekanlara kavuşmak bizimle artık çok daha kolay. Dekorasyon bizim işimiz...

Farklı Sevgililer Günü Mesajları

Farklı Sevgililer Günü Mesajları

farklı sevgililer günü mesajları

Farklı Sevgililer Günü Mesajları

 

Bu aşk mesajları başka hiçbir yerde yok! Sayfamızdaki tüm 14 şubat sevgililer günü aşk mesajları ilk ve daha önce hiçbir yerde duyulmamış olan mükemmel sözlerden oluşmaktadır.

Duyguların cinsiyeti olmaz. Kadın veya erkeğin karşı cinsle paylaşması gereken insani duygularla dünyaya gelmiş olan duyguları vardır. Bu duygular sonradan değil, yaratılırken kalplerimize kazınmış olan hislerin bütünüdür. Aşk ve sevgi denilen duygular, kişinin karakterine göre karşı cinse hissettirme şekilleri farklılıklar gösterir. Kimi insanlar sever söylemez, kimisi sever söyler fakat hissettiremez, kimisi ise sever, söyler, hissettirir fakat karşısındaki anlamaz. :) Fakat her insanın yapmaktan çekinmediği ve sevgililer arasında en yaygın olan sevgi ifade şekli mesaj yollamak. Bu en basit ve pratik hatırlanma ve hatırladığını gösterme şeklidir. Düşünsenize, hergün karşınıza geliyor fakat bir türlü cesaret edip sevginizi itiraf edemiyorsunuz. Oysa teknoloji denilen bu iletişim sistemleri bu cesareti bizlere en kolay şekilde sağlıyor. İki güzel aşk cümlesi, iki tık tık bi enter tamam mesaj uçtu. :)Bu kadar basit. Bu işin tabiiki espri boyutu. Sevgilinizi veya eşinizi kısacık bir sözle mutlu etmek kadar güzel bir şey yoktur. Sevildiğini bilen tüm canlı türleri mutludur. Haydi, sevdiklerimizi bizde mutlu edelim. İşte sizler için hazırladığımız en yeni ve orjinalyeni 14 şubat aşk mesajlarımız.

 Bazıları sever söyleyemez gülüm. Ben hem seviyorum hemde haykırıyorum sevdamı. SENi ÇOK SEViYORUM BiTANEM.

 En güzel sözler ölümsüz olanlardır bitanem. Asla ölmeyecek duygularla Seni Seviyorum.

 Adam gibi seviyorum seni ömrüm. Aslanlar gibi seviyorum

 14 şubat sevgililer günün kutlu olsun sevgilim. Seni seviyorum.

 Tek ihtiyacım olan tek şey birazcık sen aşkım. Sevgililer günün kutlu olsun. SENİ SEVİYORUM

 Seni seviyorum demek kolay ama yaşaması zor gülüm. Zorluklar kolaydır bana yanımda sen olunca. AŞIĞIM SANA.

 Sevgililer günümüz kutlu ve bir ömür boyu kutlu olsun sevgilim.

 Seninle ıssız bir adaya düşmek istemem aşkım. Ben o adayı satın almak isterim bir ömür boyu. Seni seviyorum bebeğim.


değişik 14 şubat aşk mesajları, 14 şubat aşk sözleri, en güzel 14 şubat mesajları, orjinal aşk mesajları, farklı 14 şubat aşk mesajları, farklı sevgililer günü sözleri, facebook sevgililer günü paylaşımları, duygusal 14 şubat mesajları« (Önceki haber)Yorum Yapın