Üst Menu
  • Modern, şık ve kaliteli mekanlara kavuşmak bizimle artık çok daha kolay. Dekorasyon bizim işimiz...

Düzenli Evler

Düzenli Evler

DÜZENLİ EVLER

Cüneyt ALANDüzenli Evler
Kullanışlı depolama üniteleri ile sevdiğiniz objelerden vazgeçmeden rahat ve düzenli bir yaşam sürebilirsiniz. Derli toplu bir ev ve neyin nerede olduğunu kolaylıkla bilmeniz için işte House Beautiful dergisinin Mart sayısından öneriler. Ankara Boyacı
Dağınıklığa karşı açtığınız savaşın ilk bölümünü kazanmak için girişte kullanacağınız raf sistemleri, birkaç askı, kutu, sepet ve bir bank yeterli. Küçük bir dairede veya bir villada da yaşasanız iyi organize olmuş bir giriş evin en önemli aynasıdır. Dekorasyon


Küçük bir girişe sahipseniz tek mobilya ile birden fazla işlevi buluşturmak ilk hedefiniz olmalıdır. Evin girişindeki yüksek bir oturma elemanı ayakkabı giymeyi kolaylaştırdığı gibi altına yerleştireceğiniz tekerlekli kutular ve sepetlerle basit bir ayakkabılık işlevi üstlenecektir. Duvara bağlanan bir raf ve altına monte edilmiş askılarla kullanışlı bir vestiyer elde edebilirsiniz.

Hizmet odası olarak adlandırılan özel bölümler veya kullanılmayan ikinci bir tuvaletin iptali ile oluşan ardiyeler, iyi organize edilirse evin tüm yükünü taşır. Uzun duvar boyunca monte edilen raflara pekçok malzeme yerleştirilebilir.

Eğer ardiye olarak kullanabileceğiniz ikinci bir tuvaletiniz varsa ve bir koridora açılıyorsa bu odanın dışarıdan dolapmış gibi algılanmasını sağlayabilirsiniz. Sürgü ahşap kapılar sayesinde gömme dolap görüntüsü vereceğiniz oda, raf sistemleri ve askılarla giyinme odası bile olabilir.

Cam kapaklı dolaplar, oturma, çalışma odaları, mutfak ve banyolar için idealdir. İçlerine kitaplarınızı, tabaklarınızı ve aksesuarlarınızı rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

Düzenli Evler

Düzenli Evler

Düzenli Evler

Düzenli Evler

Düzenli Evler, düzenli ev, düzenli ev nasıl olmalı, evinizin düzenli olması için pratik fikirler, düzenli evlerin sırrı, düzenli ev için öneriler, düzenli ev nasıl olur, Ankara Boyacı, Dekorasyon« (Önceki haber)
(Sonraki haber) »Yorum Yapın