Üst Menu
  • Modern, şık ve kaliteli mekanlara kavuşmak bizimle artık çok daha kolay. Dekorasyon bizim işimiz...

Ankara Gergi Tavan Ustası

Gergi-tavan-ustası

Ankara Gergi Tavancı

 

Ankara ve çevresi başta olmak üzere tüm Türkiye’deki Barrisol Gergi Tanam işlerinizi uzman kadromuz ve modern ekipmanlarımızla uygun fiyatlara yapıyoruz.

Gergi Tavan bizim işimiz. Germe tavan, gergi asma tavan, barrisol gergi tavan gibi farklı isimler kullanılan gergi tavan imalat ve montaj işleriniz için sizlere bir telefon kadar yakınız. Barrisol gergi tavan işlerinizi anahtar teslim olmak üzere herşeyiyle tam ve eksiksiz olarak yapıyor ve teslim ediyoruz. Elektrik tesisat işlerini, led aydınlatma sistemlerini ve kenar alçıpan kutusuna kadar herşeyiyle eksiksiz yaptıktan sonra gergi tavan modelimizi profesyonelce montajını yapıyoruz. Şık, modern ve çağdaş mekanlar yaratmak ve yaşatmak bizim işimiz. Tüm gergi tavan işlerinizi uygun ödeme koşullarımız ve ekonomik fiyatlarımızla gününde ve sözümüzde yapıyoruz. Web sitemiz içerisinden 2016 model gergi tavanlar isimli hazırlamış olduğumuz resim galerimizi inceleyebilirsiniz.

Tıklayınız ⇒ 2016 gergi tavan modelleri

ankara-gergi-tavan-ustası

ankara-gergi-tavan-ustası

İletişim numaralarımızı arayarak ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.


gergi tavan, gergi tavancı, gergi tavancı ankara, ankarada gergi tavancı, ankara gergi tavan ustası, ankarada gergi tavancılar, gergi tavan fiyatları, gergi tavan modelleri, gergi tavan nasıl yapılır, germe tavan, barrisol gergi tavan, ankara boyacı(Sonraki haber) »Yorum Yapın